قوانین و مقررات ثبت سفارش

1_ در هنگام سفارش حتما توضیحات سرویس رو با دقت مطالعه کنید و درصورت عدم مطالعه و بوجود آمدن مشکل تمامی خسارات بوجود آمده برای شما بر عهده خودتان میباشد.

2_ سفارشات زیر 4 هزار تومان به هیچوجه شامل پشتیبانی نمیباشند.

3_ تمامی سرویس های فالوور در کل دنیا شامل ریزش میباشند و این از سمت ما و دیگر ارائه دهنده ها نیست و از سمت اینستاگرام میباشد. ریزش اغلت زیر 5 درصد میباشد ولی احتمال بالا رفتن ریزش وجود دارد و درصورتی که ریزش فالوور برایتان عمر بسیار مهمی است میتونید از سرویس های دارای جبران ریزش استفاده کنید

4_ سفارشاتی که لینک اشتباهی داده شده باشه و ربات امکان زدن فالوور یا بقیه سرویس هارو نداشته باشه بصورت اتوماتیک لغو و مبلغ به کیف پول کاربری شما باز میگردد ولی درصورتی که بخاطر لینک اشتباهی API سایت آن را به عنوان لینک سوخته بشناسد هیچ هزینه ای بازگشت داده نخواهد شد پس درهنگام ثبت سفارش دقت کنید.

5_ سرویس ها دارای حداقل و حداکثر تعداد سفارش میباشند و برای مثال سرویسی که حداکثر سفارش آن 20 هزار فالوور میباشد شما چه به صورت یک جا و چه به صورت خورد خورد ( هر سفارش 5 هزار عدد ) نباید بیشتر از 20 هزار عدد که حداکثر سفارش آن سرویس میباشد سفارش دهید.

6_ سفارش برای پیج و کانال هایی با موضوعات : شرطبندی، صیغه یابی، پور**ن و خلاف قوانین جمهوری اسلامی ارسال نمیشود و هیچ هزینه ای بابت سفارش به کاربر سفارش دهنده بازگشت داده نخواهد شد و حساب کاربری وی از سایت بصورت دائم بن خواهد شد.