مطالعه اطلاعیه ها از بخش پیشخوان، قبل از ثبت سفارش الزامیست
مطالعه

خرید شماره مجازی ارزان

فالوبگیر، یزرگترین ارائه دهنده شماره مجازی و کلیه خدمات شبکه های اجتماعی به ویژه اینستاگرام است. برای خرید انواع مجازی با کیفیت و ارزان و کلیه خدمات شبکه های اجتماعی مختلف مانند فیسبوک، یوتیوب، اینستاگرام و ...  میتوانید از سرویس های فالوبگیر استفاده نمایید. فالوبگیر ارائه دهنده کامل ترین سرویس های شبکه های مجازی متفاوت همچون کلیه خدمات اسپاتیفای ، ساند کلاد، توییتر و… میباشید که میتوانید هر نوع سرویس را از ما خریداری نمایید.

فالوبگیر، بهترین و ارزانترین پنل شماره مجازی

خرید شماره مجازی

شماره مجازی چیست ؟

خرید شماره ی مجازی | خرید شماره تلفن مجازی

شماره مجازی به معنی شماره ای است که بدون در اختیار داشتن سیمکارت میتوانید به آن دسترسی داشته باشید و از آن استفاده کنید؛ این شماره مجازی میتواند متعلق به کشوری دیگر باشد، یعنی شما میتوانید بدون داشتن سیمکارت و یا بدون سفر به کشور دیگری به شماره آن کشور دسترسی داشته باشید.

فالوبگیر ارزانترین ارائه دهنده کلیه خدمات شبکه های اجتماعی

خرید شماره موبایل مجازی چه کاربردی دارد ؟

بعضی از شبکه های اجتماعی متاسفانه شماره هایی با سر شماره 0098 را قبول نمیکنند یعنی شما نمیتوانید با شماره ایران در این شبکه های اجتماعی ثبت نام کنید یا عضو شوید، حالا راه چاره چیست؟  شما میتوانید با خرید  شماره مجازی کشوری دیگر با هزینه بسیار پایین در این شبکه ها عضو شوید و لذت ببرید.

همچنین بعضی ها شماره دیگری نداردند یا نمیخواهد با شماره خود در شبکه های اجتماعی عضو شوند یا میخواهند ناشناس بمانند همچنین این افراد میتوانند با خرید اکانت شماره مجازی از فالوبگیر این کار را به راحتی انجام دهند

شماره مجازی در از معنوی به معنی شماره ای است که غیر حقیقی است ولی قابل استفاده است و شما میتوانید از امکانات آن استفاده کنید

همچنین شما میتوانید خدمات اینستاگرام را از فالوبگیر تهیه کنید.

خرید شماره مجازی شبکه های اجتماعی

خرید شماره مجازی واتساپ

شماره مجازی اختصاصی واتسپ شما میتوانید به راحتی با این شماره در شبکه اجتماعی پرطرفدار واتساپ ثبت نام کنید ، همچنین در نظر داشته باشید شماره مجازی های رایگان برای استفاده مناسب نیستند چون افراد دیگری نیز به این شماره ها دسترسی داردند که همین موضوع باعث میشود ک افراد دیگری نیز به حساب کاربری شما دسترسی داشته باشند و برای استفاده مناسب نباشید. 

برای خرید  شماره مجازی واتساپ، پس از ثبتنام در سایت فالوبگیر به بخش سرویس ها بروید و گزینه شماره مجازی را انتخاب کنید یا روی لینک زیر کلیک کنید 

سرویس های شماره مجازی

فالوبگیر ارزانترین ارائه دهنده کلیه خدمات شبکه های اجتماعی

خرید شماره مجازی آنی

خرید شماره مجازی تلگرام

شماره مجازی مخصوص تلگرام به راحتی با این شماره در شبکه اجتماعی محبوب تلگرام عضو شوید، همچنین در باید به این موضوع توجه کنید که شماره مجازی های رایگان مناسب نیستند چون چندبن نفر به یک شماره مجازی متصل میشوند و ممکن است افراد دیگر به حساب کاربری شما دسترسی داشته باشند.

برای خرید  شماره مجازی تلگرام ، پس از ور.ئ و ثبتنام در سایت فالوبگیر به سرویس ها بروید و گزینه شماره مجازی را انتخاب کنید یا پس از ثبتنام روی لینک زیر کلیک کنید 

سرویس های شماره مجازی

 

خرید شماره مجازی فیسبوک

فیسبوک با شماره ایران این هم  قابل دسترسی است اما متاسفانه با شماره ایران نمیتوانید از همه ی قابلیت های فیسبوک بهتره مند شوید؛ بهترین کار برای استفاده حداکثری از خدمات فیسبوک خرید  شماره مجازی است، فالوبگیر با افتخار خدمات شماره مجازی فیسبوک را با بیش از 50 کشور مختلف به صورت اختصاصی ارائه میدهد، شما میتوانید با پیش شماره و کشور دلخواه خود در فیسبوک ثبتنام کنید و لذت ببرید.

برای خرید اکانت شماره مجازی فیسبوک، پس از ورود و ثبتنام در سایت فالوبگیر به سرویس ها بروید و گزینه شماره مجازی را انتخاب کنید یا بعد از ثبتنام کردن داخل سایت روی لینک زیر کلیک کنید 

سرویس های شماره مجازی

 

خرید شماره مجازی آمازون

شما میتوانید با خرید  شماره مجازی آمازون تمام تحریم ها را دور بزنیم و از این شماره مجازی برای خرید از آمازون یا بررسی قیمت ها و یا همچنین شرکت در جشنواره های مختلف مثل آمازون پرایم و غیره استفاده کنید.

بهترین کشور برای خرید  شماره مجازی آمازون کشور آمریکا میباشد؛ همچنین فالوبگیر با ارائه خدمات اختصاصی بهترین کیفیت شماره مجازی را در اختیار کاربران محترم قرار میدهد.

برای خرید اکانت شماره مجازی آمازون و همچنین بقیه پلتفرم ها، پس از ورود و ثبتنام در سایت فالوبگیر به سرویس ها بروید و گزینه شماره مجازی را انتخاب کنید و یا بعد از ثبتنام کردن داخل سایت به لینک زیر بروید. 

سرویس های شماره مجازی

 

خرید شماره مجازی استیم

استیم بزرگترین پلتفرم انتشار و دانلود بازی و گیم در سرتاسر دنیا میباشد این پلتفرم در ایران نیز کاربران بسیاری دارد؛ شما میتوانید با خرید شماره مجازی مخصوص استیم در این پلتفرم با ریجن و منطقه جعرافیایی مختلف ثبتنام کنید و از قیمت های بسیار پایین و تخفیفات شگفت انگیز این پلتفرم استفاده کنیدو

همچنین شما میتوانید با ایجاد حساب های مختلف و فروش اکانت گیم به درامد بالایی دست یابید

بهترین کشور برای خرید  شماره مجازی آمازون کشور آمریکا میباشد؛ همچنین فالوبگیر با ارائه خدمات اختصاصی بهترین کیفیت شماره مجازی را در اختیار کاربران محترم قرار میدهد.

برای خرید اکانت شماره مجازی استیم و همچنین بقیه پلتفرم ها با بیش از 100 سرویس و 200 کشور مختلف، پس از ورود و ثبتنام در سایت فالوبگیر به بخش سرویس ها بروید و گزینه شماره مجازی را انتخاب کنید و یا بعد از ثبتنام کردن داخل سایت به لینک زیر بروید. 

سرویس های شماره مجازی

 

فالوبگیر بزرگترین ارائه دهنده شماره مجازی و کلیه خدمات شبکه های اجتماعی می باشد، شما میتوانید در هر زمینه ای از سرویس های ما استفاده کنید و کسب و کار خود را گسترش دهید.

فالوبگیر با بیش از 6 سال سابقه ارائه خدمات شبکه های اجتماعی به ویژه خدمات اینستاگرام نیاز شما را در هر زمینه ای برطرف میکند.

فالوبگیر از درگاه امن زرینپال استفاده میکند تا اطمینان کاربران محترم را از نظر طریقه پرداخت به دست آورد.

فالوبگیر ارزانترین ارائه دهنده شماره مجازی و کلیه خدمات شبکه های اجتماعی

اعلان ها
اطلاعیه جدیدی وجود ندارد